Fondų veikla

Vidinių fondų veikla

Žemiau pateikiami duomenys apie šios dienos vidinių fondų, susijusių su „Allianz Darta Saving” draudimo produktais, rezultatyvumą procentais.

  Rezultatyvumas, išreikštas %
Fondo pavadinimas Per paskutinius 3 mėnesius metų pradžioje Vieni metai Per 3 metus Nuo veiklos pradžios
ALLIANZGI DMAS SRI 505,6735,77314,5511,64245,480
Darta Challenge Team Blackrock LT4,2674,0408,991-0,36626,544
Darta Challenge Team Carmignac LT7,6817,71912,8461,19920,678
Darta Challenge Team Invesco LT5,1344,53812,894-0,514-2,191
Darta Challenge Team J.P. Morgan LT6,1906,08413,1514,61824,314
Darta Challenge Team Morgan Stanley LT5,2275,08110,570-2,20513,404
Darta Challenge Team Pictet LT3,4652,5947,062-1,69910,206
Darta Challenge Team Pimco LT3,4303,4898,432-2,70314,728
Darta Challenge Team Schroders LT4,4633,9986,5110,58018,325
Darta Challenge Team Templeton LT3,8883,4569,7280,5249,457
Darta Obiettivo Crescita LT3,2862,5084,376-9,922-13,321
Team Allianz Global Investors LT4,8394,67010,305-2,9987,982
Team Amundi LT5,2324,9118,6262,85214,682
XCLASSIC ALLIANZGI Eur Eq Sel10,4427,47114,7865,440102,540
XCLASSIC INVESCO Eur Corp Bond1,3320,5664,849-8,4921,190
XCLASSIC PIMCO Diversified Inc0,4400,0403,305-15,2660,350
XCLASSIC PIMCO Total Return-1,733-2,202-3,061-18,578-16,070